Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erma
  • Emri i Vërtetë:
  • Erma Mici
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32
Këndon kryesisht: pop

Erma është këngëtare e njohur. Erma është një vajzë me ambicie, e cila nuk dorëzohet shpejt. Komentet e njerëzve qofshin ato pozitive ose negative nuk kanë bërë asgjë tjetër vecse kanë formuar shkallët drejt suksesit dhe kurajon për të ecur para. Ajo ka filluar të merret me muzikë prej katër vitesh duke u angazhuar në disa aktivitete muzikore të ndryshme, të organizuara nga shkolla apo në emisone televizive. Erma i bie kitarës dhe ka pasion të shkruajë dhe të kërcejë. Ëndrra e saj më e madhe është të bëhet këngëtare e famshme botërore. Ajo është shumë e dedikuar dhe e vendosur në atë që do.

Në vitin 2018, Erma Mici merr pjesë në Voice Kids Albania.

Më datë 27 Korrik 2020, Erma publikon videoklipin "Losing Game". Muzika e këngës u punua nga Erma Mici. “Losing Game” është debutimi i saj muzikor, i cili ka tërhequr menjëherë vëmendjen e publikut shqiptar, kjo për shkak të stilit tepër të ngjashëm me Amy Winehouse, për të cilën është shprehur se është frymëzimi i saj në muzikë.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania


Komente 0