Ermal Fejzullahu

Sa Net Pa Gjum ➡ How Many Sleepless Nights

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: nrmca93


Sa Net Pa Gjum

Sdua te dal
i mbyllur jam
vetem un po rri
heshtjaa me vret
nuk esht e leht te duroj vetmi
shpirt me nuk je
dua te te kem si kohh me par
kur te kisha pran

Reff 2x Te duaa shumm
sa net pa gjum
gjithmon do ta themm
pa tyy nuk ka jett.

Shiprt me nuk je
duaa te te kemm si koh me par
kur te kish pran

Reff 4x Te duaa shumm
sa net pa gjuum
gjithmon do ta themm
pa tyy nuk ka jett.


How Many Sleepless Nights

I don't wanna go out
I'm closed up.
I'm staying alone,
the silence is killing me.
It's not easy, I am taking the loneliness.
Darling, you're not there anymore
I wanna have you like before,
when I had you near me.

I love you so much,
how many sleepless nights.
I will always say it:
Without you, there is no life.

Darling, you're not there anymore
I wanna have you like before,
when I had you near me.

I love you so much,
how many sleepless nights.
I will always say it:
Without you, there is no life.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019