A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ermali E Ariana Mbeten çift Simpatik


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[09-06-2015]
Ndonëse kanë shumë vite bashk dhe Zoti i ka bekuar me 3 fëmijë, çifti Ermal Fjeuzllahu & Ariana mbeten ndër më të pëlqyerit e publikut.

Shumë VIP e mbajnë për vtete jetën e tyre private, por Ermali nuk e ka shumë problem ta shpalosë atë edhe për fansat e tij.

Së fundmi ai ka postuar një foto bashk me bashkshorten e tij ku dukeshin shumë bukur ashtu siç ishin kur filluan lidhjen e tyre.

Fotoja ka marr1% me qindra komente pozitive nga ndjekësit e Ermalit në Instagram.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018