A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ermal Fejzullahu Së Shpejti Me Këngë Të Re


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[28-07-2015]
Këngëtari Ermal Fejzullahu ka qenë një ndër artistët më aktiv të këtij viti, ai ka publikuar këtë vit 2 bashkpunim me Lumi B dhe Ledri Vula, ku njëra nga këngët ishte mega hit e ndërsa tjetra fituese e një festivali.

Pas këtyre projekteve shumë të suksesshme ai po bëhet gati që të vijë me një këngë të re solo.

Këngëtari ka postuar në rrjetin e tij social në Instagram një foto ku shihet gjatë xhirimit të videoklipit duke paralajmëruar ardhjen e këngës së re e cila titullohet "Falma zemrën" dhe është e zhanrit baladë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018