A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ermal Fejzullahu Mbush 27 Vjeç


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[23-08-2015]
Këngëtari Ermal Fejzullahu ndonëse ka vite në skenë kjo pasi ai karrierën e ka filluar në moshë shumë të re si 17 vjeçar, një dekadë më parë.

E ndërsa sot ai është një nga këngëtarët më të njohur të skenës kosovare. Sot ai ka festuar ditëlindjen e tij me ç'rast i ka mbushur 27 vjet.

Me këtë rasti ai kishte postuar në rrjetin e tij social në Instagram një foto me mbishkrimin "Keep calm cause it's my birthday"

Ai ka vendosur që këtë datë ta shënojë bashk me familjen e tij, gruan dhe fëmijet.

TeksteShqip.Com i uron Ermalit: "Gëzuar edhe 100"
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018