A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Kush Pritet Ta Dridh Nesër Pogradecin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[27-08-2015]
Krijuesit e hitit “Tavolina”, Ledri Vula, Ermal Fejzullahu si dhe Lumi B, nesër do të performojnë në një lokal nate në Pogradec.

Treshja e famshme, pritet ta ndezin këtë vend, shkruan Indeksonline.

“Neser Pogradec me dridh venin”, ka shkruar Ermal Fejzullahu në Instagram. (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018