A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ermali Përkrahë Arianës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[28-08-2015]
Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, është njëri ndër këngëtarët më të pëlqyer të estradës muzikore.

Sikurse edhe shumë kolege të tij, të ciliët ishin të pranishëm në dasmën e Sinan Hoxhës, edhe Ermali ishte i pranishëm, së bashku me bashkëshorten e tij, Arianën, shkruan Indeksonline.

Ermali dhe Ariana, kanë shkëlqyer në mesin e shumë cifteve tjera.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018