Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo është Gruaja E Ermal Fejzullahut

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[12-10-2015]
Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, ka vite që është martuar. Është bashkëshortja e tij, Ariana, ajo që jo rrallë herë në llogarinë e saj sociale në Instagram, na sjell foto të ndryshme familjare, shkruan Indeksonline.

Ermali dhe Ariana, kanë një familje të lumtur. Ata janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzve dhe një djali. (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet