Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu, Prezanton Vajzat Dhe Mbesën E Tij

Nuk ka akoma asnjë votë

[28-11-2015]
Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, me anë të një fotoje të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, ka prezantuar dy vajzat dhe mbesën e tij.

“Vajzat e mia dhe mbesa ime. Buna Stina dhe Era”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotos.

Ndërkohë që vërehet se Buna, Stina dhe Era, janë veshur kuq e zi, për nder të festës së 28 nëntorit.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull