Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu I "Fiksuar” Pas Selfies

Nuk ka akoma asnjë votë

[01-12-2015]
Ermal Fejzullahu është njëri ndër këngëtarët kosovar që më së shumti i ka qejf selfiet. Ai publikon mjaft shpesh foto jo vetëm me familjen por edhe me shoqërinë e tij.

Së fundmi Ermali ka postuar një selfie të cilën e ka realizuar në aeroport. Në foto Ermali shihet i buzëqeshur dhe taman i lumtur që po udhëtonte për dikund.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull