A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

“Tavolina” Mbi 10 Milion Klikime Në Youtube`


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[01-04-2015]
Sapo doli në treg u bë menjëherë hit i padiskutueshëm, kënga "Tavolina" sjellur muaj më parë nga Ermal Fejzullahu, Ledri Vula & Lumi B ka arritur me miliona klikime në youtube.

Kjo këngë ka arritur mbi 10 milion klikime. Ermali, Ledri & Lumi thonë se ndjehen shumë të lumtur për suksesin e tyre.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018