Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Një Buzqeshje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Buzqeshje".
3. Video është e këngës "Një Buzqeshje", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Një Buzqeshje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Per Nje Dashuri"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Prape kete nate ne mendje te kam
yjet dhe hena bashke me mua jane,
prap gjumi nuk me merr
kete ndjene se kisha as nje here
te deshiroje te te kem prane.
Duart ti prek te ledhatoje ,te percafoje e te shterngoje
vertet kjo shprese me mban sa te dua te tregoje.

Nje buzqeshje do ta gjej tek une apo tek ti
nje shikim do ta rrembeje ne zemer ne thellsi,
ti qesh kur te shikoje ,te afrohem une provoje
syri yt sikur me flet nje fshehtesi duhet ta kete.

Kjo nate e bukur dhe e qete
brenda ne mua po lulzon
te lutem rri dhe mos ik
e emel endrra do te jete
kur ti ne krahun tim pushon.

Nje buzqeshje do ta gjej tek une apo tek ti
nje shikim do ta rrembeje ne zemer ne thellsi,
ti qesh kur te shikoje ,te afrohem une provoje
syri yt sikur me flet nje fshehtesi duhet ta kete.


Ky tekst u dërgua nga tina
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet