Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Unë Me Bukë, Ti Me Gurë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Me Bukë, Ti Me Gurë".
3. Video është e këngës "Unë Me Bukë, Ti Me Gurë", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Unë Me Bukë, Ti Me Gurë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Hit Selection"

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '04"

Këngë e albumit:

"Pse Më Ike"

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2005

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00vetem per sa ngatrresa
un nuk munda më me ty
dhe ne fund humbi shpresa
nuk kam fuqiiii
ishin disa imtesira
ishin veq disa fjale kot
ike dhe më su ktheve
të pres me lot

un me buk zemër ti me gurë
un të fal e ti smë fal kurrë
un me ty kam qen shum i drejt e ti mua më ke rrejt(2x)

edhe pse ti gabove
me gjith zemër të kujtoj
ti vetën e mashtrove
tash s'flet me gojë
ishin disa imtesira
ishin veq disa fjale kot
ike dhe më su ktheve
të pres me lot


un me buk zemër ti me gurë
un të fal e ti smë fal kurrë
un me ty kam qen shum i drejt e ti
un me buk zemër ti me gurë
un të fal e ti smë fal kurrë
un me ty kam qen shum i drejt e ti mua më ke rrejt

buuuuuk


Ky tekst u dërgua nga Bigbacy
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet