Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu & Sinan Hoxha - Hajredin Pasha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajredin Pasha".
3. Video është e këngës "Hajredin Pasha", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu & Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu & Sinan Hoxha - Hajredin Pasha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  212

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash"

Komente

4 🔥

Më Shumë Nga

Sinan Hoxha

22/03/2012

2012-03-22T10:59:48+00:00

(Ermal)
Heeeeeeeej
Hajredin Pasha
Oh po i vjen oh Radikes
Vall o ku jan o kto malet e Dibre'es?
Vall o ku jan o kto malet e Dibre'es?

(Sinan)
Heeeeeeej
Vall o ku jan o mor' kto malet e Dibres?
Hajro o ku vjen oh mor' n'at fush t'Gjorices?
Oh hajro o ku vjen oh mor' n'at fush o t'Gjorices?

(Ermal)
N'fush t'Gjorices o more ke kala'aja
Haredin Pashën e ka gjetë bela'aja
Haredin Pashën e ka gjetë belaja

(Sinan)
Se belaja Pashën ç'e ka gjete
Malet e Dibres more kan lidh be'se
Malet e Dibres more kan lidh bese

...

(Ermal)
Heeeeeeeeeeej
Kanë lidh bese o por kanë lidh o tane
Turkut Dibren o mos me ja la'anë
Turkut Dibren o mos me ja lane

(Sinan)
Heeeeeeeeeeej
Hajredin Pasha oh mor kry hutaqe
S'lidhet Dibra more me gërbaqe
S'lidhet Dibra more me gërbaqe

(Ermal)
Hajredin Pasha ku e ke o ushtri'hine
Malet e Dibres o more mi kanë ngrije
Malet e Dibres o more mi kanë ngrije

(Sinan)
Heeeeeeeeeeej
Malet e Dibres sot kan mbet o të tanë
Nuk jan pak mor por 12 mijë
Nuk jan pak mor por 12 mijë


Ky tekst u dërgua nga Adelina Elda   Albafi230

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet