Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Nuk Të Kam Pasion

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Të Kam Pasion".
3. Video është e këngës "Nuk Të Kam Pasion", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Nuk Të Kam Pasion  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Këngë e albumit:

"Pse Më Ike"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Ti Nuk je si ne fillim
Ajo vajza shum e urt
me Ty jeta eshte Zhgenjim
Tani me flet hiq pa Turp
nUK DUROJ me ty nuk po Shkon Me
Nje e Nje per ty Sbejne Dy
Me ke Lodhur qka Nuk me ka NDodhur
Gjer sa Isha Un mE ty ..

Ref. x2
Nuk te kam me Pasion
Shpirti Im po pRoteston
Per ty un Isha Viktim
Me Mir sa me Larg te Rrim

Ti nuk je me Engjellush
Ajo vajz me Karakter
Lot me Vrer Ti me ke Mbush
Nga ti pash un Vetem Sherr
nUK DUROJ me ty nuk po Shkon Me
Nje e Nje per ty Sbejne Dy
Me ke Lodhur qka Nuk me ka NDodhur
Gjer sa Isha Un mE ty ..

Ref. x5
Nuk te kam me Pasion
Shpirti Im po pRoteston
Per ty un Isha Viktim
Me Mir sa me Larg te Rrim


Ky tekst u dërgua nga spykidd
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet