Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Lutem Për Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutem Për Ty".
3. Video është e këngës "Lutem Për Ty", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Lutem Për Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Muzika & Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Mc Beka

Këngë e albumit:

"Pse Më Ike"

Komente

Asnjë Koment

01/06/2006

2006-06-01T11:00:00+00:00Per ty keshtu qenka jeta
per ty fillon e gjitha kur ti shkon
un pa ty tash mbeta
ketu krejt mbaronn
ti rrugen qe e more
rrugen qe e zgjodhe gjithmon
do te qon ne fund
qe vet me le
Permbi ne ka zot
ai i she te gjitha veprat tua
qfar ke bere me mu
se ti me le se tash te du

ref.
Lutem un për ty
lutem ne gjunje une rri
krejt mekatet e tua te falen zot degjom ti
lutjen qe e bëj e bëj un per at lumturi
qe e kam pas unë me ate dashuri...2x

Si ta di se ku je
si ta di drejtimin se ti nga shkon
qe te dal perpara ne fytyr te t'shoh
e ti mi thuaj fjalet
ato qe duhet te mi thuash
un do ta kuptoj ME SOT MBAROJ

Permbi ne ka zot
a i sheh te gjitha veprat tua
qfar ke bere me mu
se ti me le se tash te du

ref. 2x
Lutem une për ty
lutem ne gjunje une rri
krejt mekatet e tua te falen zot degjom ti
lutjen qe e bëj e bëj une per at lumturi
qe e kam pas unë me at dashuri...2her


Ky tekst u dërgua nga Etta
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet