Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Nuk Të Mbaj Inat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Të Mbaj Inat".
3. Video është e këngës "Nuk Të Mbaj Inat", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Nuk Të Mbaj Inat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Ti Prit Edhe Pak"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00natën më të ftoht o zemër
ma dhurove tii
ditën më të zez dhe jetën
perëndove ti,
perëndove ti

natën më të ftoht o zemër
ma dhurove tii
ditën më të zez dhe jetën
perëndove ti

ooo...

nuk të mbaj inat o zemër
dhe pse faj ke ti
frymën time askush se mori
e kee, vetëm ti

s'kam guxim...
të t`them sonte lamtumir
ti mos qaj,
nuk e ke shumë të vështirë

sot po shkon
një unaz do t'kesh në gisht
mos harro
kush të donte qmendurisht
qmendurisht

natën më të ftoht o zemër
ma dhurove
ti
ditën më të zez dhe jetën
perëndove ti

oooooo...

nuk të mbaj inat o zemër
dhe pse faj ke ti
frymën time askush se mori
e ke,vetëm ti

nuk të mbaj inat o zemër
dhe pse faj ke ti
frymën time askush se mori
e ke, e ke vetëm ti


Ky tekst u dërgua nga  Florennt
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet