A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ermal Fejzullahu - Nuk Mund Te Te Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '05"

Këngë e albumit:

"Per Nje Dashuri"


2x
Cdo dit trroket ti vash ne deren time.
Kerkon nga une pak dashuri,
por une s'mundem sikur edhe te dua,
te te fal ate qe kerkon ti.
2x
Jo nuk mundem te ta fal,
une ti as edhe nje fjal,
zemren une ja kam dhuru asaj tjetres qe e du.
2x
Ti je e mir o moj voglushja ime,
qe po me ofron pak miresi,
po une kam koh qe jam i rrobruar une nga nje tjetre dashuri.
4x
Jo nuk mundem te ta fal, une ti as edhe nje fjal,
zemren une ja kam dhuru asaj tjetres qe e du.
4x
Jo nuk mundem te ta fal, une ti as edhe nje fjal,
zemren une ja kam dhuru asaj tjetres qe e du.


Ky tekst u dërgua nga Xix
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019