Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Vetëm Vet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetëm Vet".
3. Video është e këngës "Vetëm Vet", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Vetëm Vet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Pse Më Ike"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00ku kan mbetur ato net
ku u tret nje dashuri
kush i theu zemrat tona
se sa shum dua ta di
se sa keq qenka t'jesh vet
se sa t'merr une perjetoj
pa ty jeta s'qenka gje
pa ty ska ku shkoj

ref:
vetem vet me vetmin
vetem une pa ty
vetem vet dhe me lotet
me ke je se di

kush mi prishi mua endrrat
kush ma beri diten terr
qka me teper ai pati
qe ma beri jeten ferr
se sa keq qenka t'jesh vet
se sa tmerr une perjetoj
pa ty jeta s'qenka gje
pa ty skam ku shkoj

ref:
vetem vet me vetmin
vetem une pa ty
vetem vet dhe me lotet
me ke je se di


Ky tekst u dërgua nga  rina
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet