Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Mis Bukuria

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mis Bukuria".
3. Video është e këngës "Mis Bukuria", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Mis Bukuria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Muzika & Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Agim Doçi

Këngë e albumit:

"Veq Ty Nuk Te Kam"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Dy Syt e tua me ngjyrë të detit dy buzët e kuqe më ngjajnë në qershi si rrezja diellit e bukura dheut , i foli hënës unë do të bëj dritë . Ti rreze drite në mes të natës të gjithë të thon miss bukurie , kush e kaa shkruar syrin e vajzës buzët e kuqe të paskan hije , hej kush ta fali at bukuri. oj vajzë shqiptare qerpik i shkruar. tej matan larg tokës sime te bukur si ti s'kam takuar

hej kush ta fali at bukuri. oj vajzë shqiptare qerpik i shkruar tej matan larg tokes sime të bukur si ti s'kam takuar

ty të ka bërë nëna me borë moj bukuri e racës time,vajzat shqiptare me bijnë si hije i qendën djemtë e tokës sime.

Ti rreze drite në mes të natës të gjithë të thon miss bukurie , kush e kaa shkruar syrin e vajzës buzët e kuqe të paskan hije , hej kush ta fali at bukuri. oj vajzë shqiptare qerpik i shkruar. hej matan larg tokës sime te bukur si ti s'kam takuar

hej kush ta fali at bukuri. oj vajzë shqiptare qerpik i shkruar hej matan larg tokes sime të bukur si ti s'kam takuar


në në në në në në në në në në në nëpampampam. në në në në Yeeahh houohou


Ky tekst u dërgua nga Eliona
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet