Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - Ke Me I La Krejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  21

un dua ne kete cast me ty tjem bashk
po ti zemer me mungon lutjet nuk po mi degjon
un dua pran shum pran ty te te kam
e ti po ik po ik ne zemer me ke fik.

ref: kjo bot po sillet shpejt
athem se ska me mbet
se nje dit ti ke me i la krejt
kjo bot plot tradheti i dogji djemt e ri
aman zemer kthehu kthehu tiiiiii....

Ky fati im i zi me la pa ty
sa dua menjeher te me vish ti ne der
un dua pran shum parn ty te te kam
e ti po ik po ik ne zemer me ke fik

3x.ref: kjo bot po sillet shpejt
athem se ska me mbet
se nje dit ti ke me i la krejt
kjo bot plot tradheti i dogji djemt e ri
aman zemer kthehu kthehu tiiiiii....


Ky tekst u dërgua nga  lumeeErmal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Artan Kastrati


Ermal Fejzullahu - Ke Me I La Krejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Me I La Krejt".
3. Video është e këngës "Ke Me I La Krejt", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:


Komente 0