Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - Nata Është Dëshimitare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Me zemër të vrar në një nat të ftohtë
i dhash fund një dashurie aq të fort
ishte nat pa hënë një dimër i madh
..LAMTUMIR... E morra rrugën nga kisha ardh.

Reff
E Lotët vetëm un i di natën e kam dëshmitar
At nat un për ty shum kam qar
Nuk deshta askujt ti tregoj
por lotët folën vet
Dije mir se pa ty nuk kam jet.

Nuk ka më pranver por vetëm acar
Më degjo kur them se zemrën ma ke vra
Nuk mundem pa ty ti këtë mir e di
Ne u ndam dhe morrëm rrugën nga jemi ardh..

Reff
E Lotët vetëm un i di natën e kam dëshmitar
At nat un për ty shum kam qar
Nuk deshta askujt ti tregoj
por lotët folën vet
Dije mir se pa ty nuk kam jet...

Dije mir se pa ty nuk kam jet.


Ky tekst u dërgua nga EddiiErmal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/07/2009
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Artan Kastrati


Ermal Fejzullahu - Nata Është Dëshimitare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata Është Dëshimitare".
3. Video është e këngës "Nata Është Dëshimitare", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:


Komente 0