Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Ti Ke Faj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ke Faj".
3. Video është e këngës "Ti Ke Faj", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Ti Ke Faj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Per Disponimin Tuaj"

Komente

1 🔥

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Mos më premto
tpata than
nese nje dit duhet mem lan
ndarja do tjet shum e rand
(ndarja do tjet shum e rand)

ref:
Ti ke faj, ti ke faj
tash mos qaj, jo mos qaj
ti ke faj qe un
sot vuaj shum.(2X)

Mos më gëzo
fillim të thash
nese një ditë
sdo të jemi bashk
se un sjetoj ty pa të dasht
(se un sjetoj ty pa të dasht)

ref:
Ti ke faj, ti ke faj
tash mos qaj, jo mos qaj
Ti ke faj qe un
sot vuaj shum.(4x)


Ky tekst u dërgua nga  fllanxa
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet