Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - Oj Nafaka Jeme  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  79

Këngë e albumit:

"Hetet Verore 2012"

Këngë e albumit:

"Hite Vere 2011 Cd 1"

Këngë e albumit:

"Hitet 2011"

Këngë e albumit:

"Per Disponimin Tuaj"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Komente

3 🔥

23/10/2011

2011-10-22T23:00:00+00:00Kemi pas dashni të rand
Unë të deshta shpirti im
Dhe na doli qysh kanë thanë
S`ka lumturi për djem jetim

Dhe nuk shkojke ni lypsar
Te Princesha Gjithë Ar
Të Vërboj Pasuria
Shpejt u Shua Dashuria

Ref: 2x
Oj nafaka Jeme Oj Nafak e Preme
E Leme Për Mu Je Ti Por Kot
Për Mua e Leme Për Tjetrin e Bleme
Me Dukat e Bleme Nuse Pa Dashuri.

Me pas Lyp e Kisha Gjet
Dashurin Tjetër Në Jetë
Mirëpo Ken Se Pash Me Sy
Pasi Nuk Të Pata Ty

Thon se parja shkon te parja
Ndarja shpejt erdhi te ndarja
Ni princesh dhe ni lypsar
U bashkuan për tu ndar

Ref: 2x
Oj nafaka Jeme Oj Nafak e Preme
E Leme Për Mu Je Ti Por Kot
Për Mua e Leme Për Tjetrin e Bleme
Me Dukat e Bleme Nuse Pa Dashuri.


Ky tekst u dërgua nga Annais   bani   ALDOooo
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet