Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - Ne Sy Do Ta Them Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Naten mlen pa gjum
Per ty une mendoj
Dita me shkon huq
Sa here ty t'kujtoj
Pse te pashe une ty moj
Nga mendja sme hiqesh
Per ty me qan zemra
Shpirti po me digjet
Pse ti nuk kalon rruges si perpara
Qe ta shoh fytyren dhe floket e bardha
Dhe te buzqesh njeher ne syte e tua
Syte e mi te thone une ty te dua

Se une tjeter nuk do du
Ti je veq per mu
Dua te kem une ty prane
Me te dashuru

Ref..
Ne sy do ta them
Te kam loqk o shpirti jem
Hajde ti me mu
Kam nje zemer met dhuru
Jeten do ta fal
Te ma thuash veq ni fjale
Mos i thuaj JO
Kti djalit qe te do

Naten mlen pa gjum
Per ty une mendoj
Dita me shkon huq
Sa here ty t'kujtoj
Pse te pashe une ty moj
Nga mendja sme hiqesh
Per ty me qan zemra
Shpirti po me digjet
Pse ti nuk kalon rruges si perpara
Qe ta shoh fytyren dhe floket e bardha
Dhe te buzqesh njeher ne syte e tua
Syte e mi te thone une ty te dua

Se une tjeter nuk do du
Ti je veq per mu
Dua te kem une ty prane
Me te dashuru

Ref..
Ne sy do ta them
Te kam loqk o shpirti jem
Hajde ti me mu
Kam nje zemer met dhuru
Jeten do ta fal
Te ma thuash veq ni fjale
Mos i thuaj JO
Kti djalit qe te do


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011Ermal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Ermal Fejzullahu - Ne Sy Do Ta Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Sy Do Ta Them".
3. Video është e këngës "Ne Sy Do Ta Them", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:


Komente 0