Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Krejt Me Ren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Me Ren".
3. Video është e këngës "Krejt Me Ren", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Krejt Me Ren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Per Disponimin Tuaj"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Heren e par ti je largu
Se ne mua ke dyshu
Heren e dyte ika une
Se nga ti u tremba shum
Po nafakes nuk i ikem
Tana punet ndreqen qiko

Ref..x2
Krejt me ren krejt me ren
Tona senet po vin n'ven
E kam kuptu e ke kuptu
Ti me do dhe une te du

Heren e par ti je fjalos
E mandej shum je brengos
Heren e dyte kam ba fjale
E mandej te thash me fal
Po nafakes nuk i ikem
Tana punet ndreqen qiko

Ref..x3
Krejt me ren krejt me ren
Tona senet po vin n'ven
E kam kuptu e ke kuptu
Ti me do dhe une te du


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet