A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ermal Fejzullahu - Krejt I Kam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Per Disponimin Tuaj"


Me i pas pas un mend e sotit
Kur isha me ty
un prej teje kurr nuk isha nda
O sa shum po me dhemb loti
Qe e mbaj ne sy
O sa shum me djeg malli me t'pa

[ref:2x]
I kam krejt i kam
e rri me shpirt te strukur
s'te kam ty nuk te kam
andaj s'mund t'jem i lumtur

Me i pas pas un mend e sotit
Kur isha me ty
Njeri tjeter sot un isha kon
Un e di se kot mendoj
Per nje pun qe u kry
Por njeriun shpresa po e mban

[ref:2x]
I kam krejt i kam
e rri me shpirt te strukur
s'te kam ty nuk te kam
andaj s'mund t'jem i lumtur


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019