Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Cpo I Bjen Era Rete E Zeza

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cpo I Bjen Era Rete E Zeza".
3. Video është e këngës "Cpo I Bjen Era Rete E Zeza", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Cpo I Bjen Era Rete E Zeza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Per Disponimin Tuaj"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Hejjj po i bjen era moj rete e zeza
Vin prej malit more breza breza
Na ka shkel or hasmi te dera

Hejjjj dridhen malet
Jo nuk tunden kullat
Lot burrnise mor po hapen burrat
Jo se lshojm vendin
Jo pa i ndrrue sulat

Qan Korabi oo gur e shkrepa
Po i knon trimi oo kang e veta
Oooohhoo flasin shqipet neper kreshta
Ooo neper kreshta
Kadal hasem se ktu ka burra
Na knojn hutat neper kulla
Oooohhoo mushim gjoksin plot me plumba
Ooo plot me plumba

Hejj miku i shpise o more la konakun
Dhandrri i ri oo mor kapi bajrakun
Nusja o mor hoqi duvakun
Hejjj plaka voter mor e hoq turken
Thmija i djepit more kerkon pushken
Grat pogore more pjekin buken

Qan Korabi oo gur e shkrepa
Po i knon trimi oo kang e veta
Oooohhoo flasin shqipet neper kreshta
Ooo neper kreshta
Kadal hasem se ktu ka burra
Na knojn hutat neper kulla
Oooohhoo mushim gjoksin plot me plumba
Ooo plot me plumba


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet