A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ermal Fejzullahu - Digje Sonte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  232

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/12/2012

2012-12-24T15:09:51

Muzika:

Alban Furtuna

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

Focus Production

Këngë e albumit:

"O Jetë O Jetë 1"


Unë ta kërkova Buzën
Unë ta kërkova Buzën
Unë ta kërkova buzën ti s’ma fale
Ani Zemër Ti
Unë Jam Një Dal Që Asnjëherë Nuk Ndalem
Ta Bëj Dy Me Ni
Të Thash Të Dua Do Të Marr Për Fare
Ti asgjë s’më the
Po lun me tjetrin e s’po të vjen ty marre
Luj o shpirt kërce

Digje sonte
Venja flaken vetem për Dashni
Maje veten ti me hatër
T’gjithë po të duan ty
Shih me sy e flas me zemër
Do të puthi ty
E mos më thirrshin kurrë në emër
Ta ha zemrën ty

Unë ta kërkova buzën ti s’ma fale
Ani zemër ti
Unë jam një dal që asnjëherë nuk ndalem
Ta bëj dy me një
Të thash të dua do të marr për fare
Ti asgjë s’më the
Po lun me tjetrin e s’po të vjen ty marre
Luj o shpirt kërce

Digje sonte
Venja flaken vetem për dashni
Maje veten ti me hatër
T’gjithë po të duan ty
Shih me sy e flas me zemër
Do të puthi ty
E mos më thirrshin kurrë në emër
Ta ha zemrën ty

Digje sonte (digje sonte)
Venja flaken vetem për dashni
Maje veten ti me hatër
T’gjithë po të duan ty
Shih me sy e flas me zemër
Do të puthi ty
E mos më thirrshin kurrë në emër
Ta ha zemrën ty


Ky tekst u dërgua nga Confusion Production   drilontershani   ALDOoooKartolina (1)

2017-11-14 20:41:10
dgje sonte
venja flaken vetëm për dashni
maje veten ti me hatër
t’gjithë po të duan ty
shih me sy e flas me zemër
do të puthi ty

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019