Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - 5 Pa 5 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  40

Nuk e di qka s'bej per ty,
dhe prap i mire sjam.
dikush keq me t'fol per mu,
per ty vlere nuk kam,
nje dit po dhe nje dit jo,
ksaj pune i del lezeti,
a me do a s'me do,
jepi fund kti kijameti

Ref: 2x
Ne 5 pa 5, ne 5 pa 5,
un te pres me u taku,
nese vjen mos harro,
zemren do ma falesh mu.

Tu i besu tjeter kujt,
kurr nuk bahet dashuria,
per ty vlen nje fjal e huj,
ma shum se veprat e mija,
nje dit po e nje dit jo,
nuk eshte zemra gur me lujt,
a me do a s'me do,
mos me ba ma shum me vujt.

Ref: 4x
Ne 5 pa 5, ne 5 pa 5,
un te pres me u taku,
nese vjen mos harro,
zemren do ma falesh mu.

(n'5 pa 5)


Ky tekst u dërgua nga  drilontershaniErmal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/03/2013


Ermal Fejzullahu - 5 Pa 5
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "5 Pa 5".
3. Video është e këngës "5 Pa 5", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:


Komente 1