Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video Top 200

Ermal Fejzullahu - Te Fala Ke Dhe Nga Une  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  192

Komente

4 🔥

30/11/2013

2013-11-30T21:34:31+00:00

Këngë e albumit:

"Zjarr Në Shi"

Këngë e albumit:

"Balada Dashurie"

Këngë e albumit:

"Fantazi"

Këngë e albumit:

"20 Hite Albatrade Plus"


Sa mendova se T'harova
Dhe per ty skam me pas mall
Ne jeten time
Ti u bane prap e gjall

T'fala mçon permes dikujt
Prap ma bon zemren me vujt
O zot, o zot jam tuj vujt

T'fala mçon permes dikujt
Prap ma bon zemren me vujt
O zot, o zot jam tuj vujt!

T'fala ke edhe nga un
Dhe vazhdoj te Dua shume
Edhe pse smundem me u pa
O zot cka me ba
T'fala ke dhe nga une
Dhe vazhdoj te Dua shume
Shpirtat ton kurr skan me u nda
O zot cka me ba!
.................................

Sa her t'falat ti pranoj
As nuk vdes as nuk jetoj
Ndarjen tone
Se pranoj dhe lotoj

T'fala mçon permes dikujt
Prap ma bon zemren me vujt
O zot o zot jam tuj vujt

T'fala mçon permes dikujt
Prap ma bon zemren me vujt
O zot o zot jam tuj vujt!

( 2X )
T'fala ke edhe nga un
Dhe vazhdoj te Dua shume
Edhe pse smundem me u pa
O zot cka me ba
T'fala ke dhe nga une
Dhe vazhdoj te Dua shume
Shpirtat ton kur skan me u nda
O zot cka me ba!!!


Ky tekst u dërgua nga berlindaist1
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet