A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ermal Fejzullahu - Tavolina  (Feat. Lumi B & Ledri Vula)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  591

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/12/2014

2014-12-28T18:25:53

Featuring

Ledri Vula

Featuring

Lumi B


Ermali 2x
Hajde kcejna mbi Tavolina
Pina mbi Tavolina
Thejna mbi Tavolina
Na e bojna Tavolina

Lumi B
Skena nevoj per karrika Na nuk ulem
Se na pelqen muzika
Gjuje goten Kallzom ku o shishja
Xhamadani Vija Vija Tu kcy mbi tavolina
Ohh sa mir po nina Sdo me shku te shpija
Thirre policin Um ka hup vetdija
Kshyre trupin ton Un si kshyri punt e mija
Ruffi is on Fire Po kallet krejt shpija

4x
HAJDE BRE HAJDE
BIRRA ME GAJBE

Ermali 2x
Hajde kcejna mbi Tavolina
Pina mbi Tavolina
Thejna mbi Tavolina
Na e bojna Tavolina

2x
Milionero,Milionero
Kena kena kena shum €URO

Ledri
O ka mvyn ni shishe So kam mvyn ni got
Kemi tavolina Deri sa te bina ne tok
Se sonte sjom vet man Jom ka vi me shok
Edhe se kena njet mu kthy Pa u pi rrot
Se sonte kena party,party Mu ka kthy zari
Ko me dal i fundit edhe nese vi i pari
PARTY,BARI mu ka kthy zari
Ska lidhje sa jon vim tonat ti marrim

Ermali
Hajde sonte mos rri vetem
Thirri shoqet edhe mbledhum
Edhe dostat e mi erdhen
Te kallim nejen
Nuk ka lidhje ku je kon perpara
E para per mu je
Per ty une krejt ti fala
Falmi edhe ti

3x
HAJDE BRE HAJDE
BIRRA ME GAJBE

Ermali 2x
Hajde kcejna mbi Tavolina
Pina mbi Tavolina
Thejna mbi Tavolina
Na e bojna Tavolina

2x
Milionero,Milionero
Kena kena kena shum €URO


Ky tekst u dërgua nga PlauratiKartolina (4)

2016-12-27 19:14:12
Kcejna mbi tavolina
Pina mbi tavolina
Thejna mbi tavolina
2017-01-23 19:28:02
Xhamadani Vija Vija
Tu kcy mbi tavolina
Oh sa mir po nina
S'do me shku te shpija
2016-12-27 19:14:12
Gjuje gotën
Kallzom ku o shishja
2016-12-27 19:14:15
O ka m'vyn ni shishe
So kam m'vyn ni got
Kemi tavolina
Deri sa t'bina n'tok

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019