A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ermal Fejzullahu & Gjiko - Hajmali


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  125

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/08/2016

2016-08-10T16:04:19

Më Shumë Nga

Gjiko


[Gjiko:]
Gac e mlut m'ki djeg sikur prushi
M'ki bo me shku te Burdushi
Ata qe tkan fol nuk jan kerkushi
Hajde ktu hajde t'dushi
Se ca kena bo na dy
Kerkush si ka pa me sy
E nese ti prap don mu kthy
Athere krejt ma kishe thy
(jou) Un edhe Ermali edhe nese vina me kali
Jem ma fresh se ti me Ferrari
Uuuu ton naten bojna party
Me leq nuk na kap syni keq

[Ref.]
Hajma Hajmaliiii
Bone ti zemren ma ndale
Hajma Hajmaliiiii
Me at bukurii. 2x

[Ermali:]
Sot per ty po du me pi
Se ku je ti nuk e di
Omel omel ti ma le
Sheqer ti je
Omel omel ti ma le
Sherbet ti je
Jarnana Jarnane Dashnin ku ma le
Jarnana Jarnane Dashnin ku ma le

[Ref.]
Hajma Hajmaliiii
Bone ti zemren ma ndale
Hajma Hajmaliiiii
Me at bukurii. 2x

[Gjiko:]
Omel omel ti ma le
Sheqer ti je
Omel omel ti ma le
ma le ma le

[Ermali:]
Omel omel ti ma le
Sheqer ti je
Omel omel ti ma le
Sherbet ti je


Ky tekst u dërgua nga  Bajram7
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019