Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - Goditjen E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dhe un ftyres ko mem ra
Se harroj qka mke bo
Tonat zezat ti mi bone
Prishe jeten teme ndreqe tonen
Goditje fundit ma ke dhon
Ma ke dhon
Zoti osht i madhe
U ngrita ne kam

Ti mke lon me probleme
E ke bo shum thashitheme
Ti mke kon me probleme
Spaske pas per mu pik ndjenje

Marre a nuk tvjen
Hala mem permen
Me gabim tuat me gjytem tem

Gajle e krejt botes
Kur mi kok mi ran
Edhe ti e gjete lamtumir mem thon

Ti mke lon me probleme
E ke bo shum thashitheme
Ti mke kon me probleme
Spaske pas per mu pik ndjenje

Goditje fundit ma ke dhon
Ma ke dhon
Zoti osht i madhe
U ngrita ne kam

Ti mke lon me probleme
E ke bo shum thashitheme
Ti mke kon me probleme
Spaske pas per mu pik ndjenje


Ky tekst u dërgua nga F.Kras

Ermal Fejzullahu - Goditjen E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goditjen E Fundit".
3. Video është e këngës "Goditjen E Fundit", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:


Komente 0