A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Largimi

Desha te te puth ne mengjes po ti
sme lejove desha te te puth ne
mbremje por ti as qe me shikove
kur u zgjova ne mengjes ste pata ty
me le nje leter duke thene ste dua
ty...

- poem written by Ermal M. Sorra


- Submitted by Mali95 -

Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  9

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019