Më mbaj mend (për 1 muaj)


“Verbërohet” Ermal Mamaqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[16-10-2015]
Ermal Mamaqi sot nëpër rrugët e Tiranës i është bashkuar disa fëmijëve të verbër të shoqërisë civile që kanë organizuar një shëtitje sot nëpër rrugët e Tiranës.

Në rrjetet e tij sociale ai shihet duke shëtitur me këta fëmijë, dhe madje edhe ai vetë kishte vënë një sy një maskë të zezë që të mos shikonte.

Kështu ai ka mësuar se çdo të thotë të endesh në rrugë pa ndihmën e shiqimit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull