Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermali Ngacmon Prezantuesen Për Bluzën E Hapur


Nuk ka akoma asnjë votë

[18-10-2015]
​Ilda Bejleri është ndër prezantueset më atraktive shqiptare, ndërsa për këtë është i vetëdijshëm, aktori, këngëtari dhe prezantuesi, Ermal Mamaqi.

Këtë të diel, ai ka postuar një fotografi të përbashkët me bukuroshen dhe nuk ka mundur të mos e ngacmojë për ekspozimin gjoksit.

“Ju pëlqen bluza ime? E di e di, është pak e hapur”, ka shkruar komiku pranë fotografisë.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull