Më mbaj mend (për 1 muaj)


Një Ditë Pushimi Për Ermalin Dhe Gruan E Tij


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[07-11-2015]
Këngëtari Ermal Mamaqi dhe bashkshortja e tij Amarda Toska kanë menduar që në këtë vikend ti japin vetes pak ditë pushim.

Ndonëse të dy janë shumë të angazhuar, Ermali me emisionin e tij dhe Ami me prezantimin e "DWS", ata prap se prap gjejne pak kohë që të dalin në shëtitje me djalin e tyre Joelin.

Së fundmi Ami ka postuar në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet bashk me Ermalin & Joelin të cilët po lëkundeshin në një lisharëse dhe teksa shijojnë ditën me diell.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull