Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ja Kur Rritet Njeriu Sipas Ermal Mamaqit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[13-11-2015]
Këngëtari Ermal Mamaqi vazhdon të jetë një nga emrat më të ndjekur në rrjetet sociale për shkak të karakterit të tij karizamtik.

Ai thuajse çdo minutë ëahtë aktiv në Facebook & Twitter duke postuar foto me elemente satirike si dhe shaka nga më të ndryshmet.

Së fundmi ai ka postuar një foto të re të tij të cilën e ka postuar në Instagram dhe në mbishkrimin e saj ka shkruar po një fjali karizamtike.

“Njeriu e kupton që është rritur kur mëson se letra e banjos nuk ndërrohet vetë...”, ka shkruar Mamaqi poshtë fotografisë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull