Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermali Prezanton Nënën Për Ditëlindjen E Saj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[18-11-2015]
Aktori dhe këngëtari i mirënjohur Ermal Mamaqi ka prezantuar nënën e tij në rrjetet sociale. Ai ka vendosur në profilin e tij në Instagram të publikojë një fotografi të nënës me rastin e ditëlindjes së saj.

“Njeriu që më do më shumë nga të gjithë, pa interes dhe pa kushte…100 vjeç Mami”, ka shkruar Ermali.

Ermali momentalisht është i angazhuar në emisionin e tij “6 ditë pa Ermalin”, i cili është ndër emisionet më të ndjekura në ekranet shqiptare.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull