Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermali Do Marrë Pjesë Me Arte Marciale Në Kënga Magjike 2016


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[08-12-2015]
Këngëtari Ermal Mamaqi ka marrë disa herë pjesë tek "Kënga Magjike" dhe është shpërblyer disa herë me çmime, por ngjarjet e ndodhura së fundmi në natën finale të "Kënga Magjike 2015" e kanë irrituar paksa atë.

Sherri i ndodhur mes Florit & Stines i la shije të hidhur gjithë festivalit. Ermali si për shaka ka publikuar në rrjetin e tij social në Instagram një foto me një shkrim shumë interesant ku na ka treguar se edhe ai dëshiron që vitin e ardhshëm të marrë pjesë në Këngën Magjike.

“Kam vendosur që të marr pjesë te Kënga Magjike vitin tjetër. Por më parë...
Sapo u rregjistrova në një kurs Karateje dhe po fus dokumentat për leje armësh”, ka shkruar ai duke na lënë të kuptojmë se tashmë vetëm grushtat shërbjen në festivale.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull