Më mbaj mend (për 1 muaj)


“Shëmtohen” Noizy Dhe Ermal Mamaqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[16-03-2016]
Ermal Mamaqi këtë të shtunë që vjen do të ketë të ftuar në emisionin e tij reperin Noizy, e ky i fundit poashtu ka qenë pjesë e një video satirike qe ka realizuar bashke me Ermalin.

Programi i ri në Snap Chat po ua mundëson të gjithëve që të shkëmbejnë fytyrat dhe të realizojnë foto apo video.

Një gjë të tillë e kan bërë edhe Nozizy me Ermalin dhe kanë dalë më qesharak se kurrë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull