Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Mamaqi - Let's Love Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25Je Pa Fundësi
Je edhe ne sytë e mi
Ku Zgjon.. ne atë shpirt

Le Ti Flaas

Po Shef Qe Eshte Objektiiv
E Peee Edhe Ti

ananaaaa
oo ooo ooh
ananaaaaa

Ananaaa
oo ooo ooh
ananaaaaa
Yeahhh
aa aaaa aa

Je pa fundësi
Je edhe ne sytë e mi
Kur Zgjon.. ne atë shpirt

Le ti flas

Po shef qe eshte objektiiv
E pe edhe ti

ohoho We Get Love

ohoho We Get Love

ananaaaa
oo oo oooh
ananaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga  ALDOooo


Publikimi: 01/09/2006
Festivali: Mikrofoni I Artë 2006Më Shumë Këngë Nga Ermal Mamaqi:


Komente 0


Ermal Mamaqi - Let's Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Let's Love".
3. Video është e këngës "Let's Love", por nuk këndohet nga Ermal Mamaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.