A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ermal Mamaqi - Fal Pak Dashuri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

31/12/2015

2015-12-31T10:02:41

Muzika:

Ermal Mamaqi

Teksti:

Ermal Mamaqi

Orkestrimi:

Briz Musaraj


mendja nje nate me la
mos ozt per njeri me tha
i vetem ne shpi rehat
pa shoke pa njeri si trap
dhoma u err u be nate
edhe pse driten e kisha hap
i ulur dhe ngrohte ne oxhak
ajri u ftoh zemra u plak

ref. x2
mjafton nje xhest i vogel
per tu kujtuar
se mos rri copy paste
nga viti kaluar
behu pak me i dashur
kete vit te ri
fal pak dashuri
fal pak dashuri

perseritje
teksteshqip.com © 2007 - 2017