Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 27-03-2016
  Këngëtari Ermal Mamaqi ka publikuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një video ku shihet fytyra e tij e deformuar me anë të disa efekteve të Snap Chati-it. “Si me duket mua kur dikush me thote : - Nuk behet kshu kjo pune...naten yje????”, ka shkruar Mamaqi në mbishkrimin e fotos. Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin Oxygen te Besim Dina ku edhe ka interpretuar live disa nga këngët e tij....

 • 16-03-2016
  Ermal Mamaqi këtë të shtunë që vjen do të ketë të ftuar në emisionin e tij reperin Noizy, e ky i fundit poashtu ka qenë pjesë e një video satirike qe ka realizuar bashke me Ermalin. Programi i ri në Snap Chat po ua mundëson të gjithëve që të shkëmbejnë fytyrat dhe të realizojnë foto apo video. Një gjë të tillë e kan bërë edhe Nozizy me Ermalin dhe kanë dalë më qesharak se kurrë....

 • 31-12-2015
  Këngëtari i njohur Ermal Mamaqi ka publikuar një tjetër fotografi satirike në Instagram. Në foto Ermali shihet sipër një cungu të një peme e cila është prerë. Aty ai ka filluar të meditojë, ka mbyllur sytë duke bërë një meditim kështu mjaft interesant në Parkun e Tiranës....

 • 08-12-2015
  Këngëtari Ermal Mamaqi ka marrë disa herë pjesë tek Kënga Magjike dhe është shpërblyer disa herë me çmime, por ngjarjet e ndodhura së fundmi në natën finale të Kënga Magjike 2015 e kanë irrituar paksa atë. Sherri i ndodhur mes Florit & Stines i la shije të hidhur gjithë festivalit. Ermali si për shaka ka publikuar në rrjetin e tij social në Instagram një foto me një shkrim shumë interesant ku na ka treguar se edhe ai dëshiron që vitin e ardhshëm të marrë pjesë në Këngën Magjike. “Kam vendosur që të marr pjesë te Kënga Magjik...

 • 18-11-2015
  Aktori dhe këngëtari i mirënjohur Ermal Mamaqi ka prezantuar nënën e tij në rrjetet sociale. Ai ka vendosur në profilin e tij në Instagram të publikojë një fotografi të nënës me rastin e ditëlindjes së saj. “Njeriu që më do më shumë nga të gjithë, pa interes dhe pa kushte…100 vjeç Mami”, ka shkruar Ermali. Ermali momentalisht është i angazhuar në emisionin e tij “6 ditë pa Ermalin”, i cili është ndër emisionet më të ndjekura në ekranet shqiptare....

 • 13-11-2015
  Këngëtari Ermal Mamaqi vazhdon të jetë një nga emrat më të ndjekur në rrjetet sociale për shkak të karakterit të tij karizamtik. Ai thuajse çdo minutë ëahtë aktiv në Facebook & Twitter duke postuar foto me elemente satirike si dhe shaka nga më të ndryshmet. Së fundmi ai ka postuar një foto të re të tij të cilën e ka postuar në Instagram dhe në mbishkrimin e saj ka shkruar po një fjali karizamtike. “Njeriu e kupton që është rritur kur mëson se letra e banjos nuk ndërrohet vetë...”, ka shkruar Mamaqi poshtë fotografisë....

 • 07-11-2015
  Këngëtari Ermal Mamaqi dhe bashkshortja e tij Amarda Toska kanë menduar që në këtë vikend ti japin vetes pak ditë pushim. Ndonëse të dy janë shumë të angazhuar, Ermali me emisionin e tij dhe Ami me prezantimin e DWS, ata prap se prap gjejne pak kohë që të dalin në shëtitje me djalin e tyre Joelin. Së fundmi Ami ka postuar në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet bashk me Ermalin & Joelin të cilët po lëkundeshin në një lisharëse dhe teksa shijojnë ditën me diell....

 • 28-10-2015
  Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi nuk ka të ndalur me gafat e tij. Për këto ai edhe është shumë i pëlqyer nga i gjithë publiku shqiptar, shkruan Indeksonline. Ai shpesh herë del me histori të ndryshme në rrjetet sociale dhe merr mijëra pëlqime nga fansat, të cilët sigurisht i bën për të qeshur. Kësaj radhe ju sjellim historinë më të re të Ermalit: “Rri në rradhë dhe dëgjoj një shllap shllup. Aq keq dëgjohej sa mendova se po putheshin. Ktheva kokën dhe shoh një tip nja 55vjeç që hante çumçakiz si lopë. Kur hapte gojën nxirrte gj...

 • 18-10-2015
  ​Ilda Bejleri është ndër prezantueset më atraktive shqiptare, ndërsa për këtë është i vetëdijshëm, aktori, këngëtari dhe prezantuesi, Ermal Mamaqi. Këtë të diel, ai ka postuar një fotografi të përbashkët me bukuroshen dhe nuk ka mundur të mos e ngacmojë për ekspozimin gjoksit. “Ju pëlqen bluza ime? E di e di, është pak e hapur”, ka shkruar komiku pranë fotografisë....
 • 16-10-2015
  Ermal Mamaqi sot nëpër rrugët e Tiranës i është bashkuar disa fëmijëve të verbër të shoqërisë civile që kanë organizuar një shëtitje sot nëpër rrugët e Tiranës. Në rrjetet e tij sociale ai shihet duke shëtitur me këta fëmijë, dhe madje edhe ai vetë kishte vënë një sy një maskë të zezë që të mos shikonte. Kështu ai ka mësuar se çdo të thotë të endesh në rrugë pa ndihmën e shiqimit....

 • 12-10-2015
  Ermal Mamaqi sot në rrjetin e tij social në Instagram ka shprehur lumturinë e tij gjatë ditës duke postuar kështu një foto me bashkshorten e tij Amin. Arsyeja e gëzimit të tij sot ka qenë pasi ai për herë të parë është bërë xhaxha, pasi vëllai i tij dhe gruaja janë bërë sot prindër të një vajze me emrin Ama. Ditë e lumtur për familjen tonë. Erdhi në jetë Ama Mamaqi, vajza e vëllait tim. U bëra xhaxha... - ka shkruar Ermali në postimin e tij....

 • 11-10-2015
  Njëra ndër prezantueset më seksi dhe më të bukura Ami, ka qenë mysafirja e radhës në emisionin “Oktapod”. Bukuroshja nga televizionet shqiptare gjatë kësaj interviste ka zbuluar detaje nga jeta e saj private. Ajo është bashkëshortja e komikut të njohur Ermal Mamaqit, dhe të dy janë prindër të Joelit të vogël. Ndërsa që Ami ka lënë të hapur mundësin që së shpejti do të sjellë në jetë edhe fëmijën e dytë por që nuk është e sigurt se kur do të ndodhë kjo, raporton Indeksonline. Por dimë që shumë shpejt Joeli do të bëhet me një motër ose vëlla....
 • 08-10-2015
  Humoristi Ermal Mamaqi pa dyshim që si shumë shqiptarë të tjerë është shumë entuziast për ndeshjen që organizohet sot në Elbasan Arena, Shqipëri-Serbi. E duke e njohur të gjithë karakterin karizamtik të Mamaqit na shkon mendja menjëherë që ai pa dyshim do të përdor disa nga ngjarjet e fundit për ti kthyer ato në qesharake ai karakterin e tij. Sot ai në rrjetin e tij social në Instagram ka postuar një foto të stadiumit në Elbasan ku po bëheshin pregaditjet e fundit nga Digitalb. Ndërsa në mbishkrimin e fotos Ermali ka një kërkesë për të gjithë tifozët: “Amon na leni ta fitojmë 3pikëshin nesër, pa bo nai budallik. Ju pres te ...
 • 10-09-2015
  Amarda Toska e njohur si Ami ka publikuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një foto ku ka kujtuar 5 vjetorin e martesës me bashkshortin e tij Ermal Mamaqin. Ajo ka zgjedhur të postojë një fotografi nga dita e dasmës ku ka kujtuar edhe vetën e veshur si nuse me fustan të bardh dhe Ermalin si dhëndër. Tashmë kanë kaluar 5 vjet dhe kjo martesë iu solli edhe një fëmijë me merin Joel. 5 vjet nga dita kur u betuam ne altar ....Do te te dua gjithmone si diten e pare qe hyre ne jeten time!!! Je thjesht frymemarrja ime!”, ka ...

 • 03-09-2015
  Çifti i njohur Ermal Mamaqi & Amarda Toska së fundmi kanë bërë të ditur se ndodhen me pushime në Greqi. Pas një vere mjaft të angazhuar, çifti mesa duket ka vendosur ti japë vetës pak pushim dhe si destinacion kanë zgjedhur ishullin Santorini për të pushuar. Lajmin e kanë bërë të ditur vetë ata teksa kanë postuar në rrjetet e tyre një foto së bashku nga ky ishull. Angazhimet e tyre këto muaj do të jenë po të njejtat, Ermali do të udhëheqë emisionin e tij 6 ditë pa Ermalin, e ndërsa Ami do të jetë prezantuse e Dancing with t...

 • 14-08-2015
  Humoristi i njohru Emral Mamaqi pa dyshim që është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale, sidmos në faqen e tij zyrtare në Facebook dhe në Instagram. Së fundmi ai ka publikuar një foto dhe një mbishkrim mjaft interesant ku na ka treguar një nga sfidat e tij më të mëdha gjatë ditës, e cila është të fshihet nga dikush. Ai ikën nganjëherë ditën fshehurazi që djali i tij të mos marrë vesh që babai është duke dalë, përndryshe nuk e lejon sepse kërkon tërë kohën të rri me të. https://www.teksteshqip.com/img_upz/artpic_full...

 • 05-07-2015
  Këngëtari Ermal Mamaqi ashtu si shumë të tjerë i revoltuar nga ngjarja e vrasjes së dy turistëve çek në Theth, ka reaguar me një status shpërthyes në facebook. Mamaqi ka thënë se mbase do të ishte më e lehtë sikur turistët të ishin shqiptar apo kinezë pasi për njerëz të tillë “nuk pyt njeri”. Ja se çfarë ka shkruar Ermali: “E mo peshk e sheh? Tmerr me çiftin Çek. Duket sikur të gjithë do ishin të lumtur sikur ata që u vranë të ishin Shqiptarë. Vetëm turistë të mos ishin. Këto gjëra ndodhin në çdo vënd të botës. E mo peshk…Kudo ka kriminel që vrasin dhe prishin “imazhin”. E mo peshk… ata nuk kanë hallin e atyre që vdiqën, a...
 • 02-07-2015
  Këngëtari & humoristi i njohur Ermal Mamaqi ka publikuar sot në rrjetet e tij sociale një fotografi ku shihet duke luajtur me djali ne tij Joelin, një lojë të cilën ai e kishte nostalgji. Kjo pasi Ermali ka treguar se kur ai dhe vëllai i tij ishin të vegjël, babai i tyre i mbante ata me këmbë në ajër. E ndërsa sot ai e ka bërë të njëjtën gjë me djalin e tij në plazh. Si sot, më kujtohet kur babai jonë na mbante në të njëjtën lojë mua dhe vëllain tim. Sa shpejt ikin vitet. Tani un bëj si babai im ...😢 Bigup për babat🙌 - ka s...

 • 12-05-2015
  Këngëtari komik Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjetin e tij social në Instagram një foto ku shihet duke u bërë gati për të hipur në një avion, e siç e ka quajtur ai aeroplani i tij privat. Më pas ai ka treguar se është duke bërë shaka, thjeshtë ka dashur që ti bëjë ballë këngëtares Bleona Qereti e cila tash e disa vite udhëton me një Private Jet. Në fund Ermali ka treguar që aeroplani me të cilin është fotografuar ai nuk është i tij....

 • 01-04-2015
  Ermal Mamqi është i njohur tashmë për shakatë e tij. Nuk ka ditë që ai në rrjetin e tij social në facebook mos të postojë ndonjë shaka apo ndodhi interesante. Kësaj here Ermali kishte zgjedhur për 1 pril të bënte një shaka më ndryshe nga të tjerat. Ai ka shkuar në spital dhe është shtrirë duke u shtirur si i aksidentuar, por fotografia ka kapur diçka që fansa menjëherë e kanë vërejtur, dhe ato ishin të rradhurat e tij të zemrës në ekran të cilat ishin 68. Miq, faleminderit për mbështetjen. Tani jam më mirë. Këmbët për momentin n...

 • 24-03-2015
  Ermal Mamaqi është tejet i njohur tashmë për shakatë e tij si dhe postimet që bënë nëpër rrjetet sociale. Së fundmi Ermali ka postuar në fan page-in e tij një foto ku shihet duke i lënë bakshish në tavolinë një kamriereje, por jo një bakshish dosido, ai i kishte lënë asaj një iphone 6....

 • 17-03-2015
  Ermal Mamaqi tash e një kohë është moderatori i emisioni 6 ditë pa Ermalin i cili është pjesë e platformes Digitalb. Përveq angazhimeve dhe të ftuarve që ai ka herë pas here në emision, ai së fundmi ka qenë vetë i ftuar në emisionin Top Story, drejtuar nga Sokol Balla. Ai ka kërcënuar se do të hidhet nga 15- katëshi, në rast se nuk merr një konfirmim nga Sokol Balla, që ai të jetë pjesë e emisionit të tij “Top Story”. Ja se çfarë ka shkrua Ermali: “Nesër nga ora 11 hidhem nga 15katëshi nëse nuk marr një konfirmim nga S...

 • 24-02-2015
  Ermal Mamaqi i cili është tashmë i njohur për publikun përmes emisionit të tij 6 ditë pa Ermalin ka publikuar në rrjetet e tij social një video me të cilën ka ironizuar këngëtaren Enca Haxhia. U përfol para dista ditësh se këngëtarja Enca kishte zhdukur kërthizën e saj ndërsa vetë këngëtarja e mohoi një lajm të tillë. Ndërkohë Ermali shfrytëzoi nga rasti për të përpunuar një video ku shfaq kërthizën e tij të cilën vazhdimisht e mbulon....

 • 15-02-2015
  Ermal Mamaqi & Ami janë ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të përfolura në Shqipëri. Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një foto e tyre ku shihet Ami duke përqafuar Ermalin, ndërsa fytyra e tij ishte jo shumë e disponuar për të pranuar një puthje....

 • 23-12-2014
  Kaltrina, vajza e këngëtarit të ndjerë Dr. Flori ka mbushur sot 8 vite jetë. E ditëlindja e saj nuk ka kaluar pa u festuar edhe pse nuk ka shumë kohë që babai i saj ka ndërruar jetë. Ermal Mamaqi që ka qenë edhe shoku më i afërt i Dr. Florit është kujdesur që Kaltrina të festojë ditëlindjen e saj. Ai i ka dhuruar asaj një ëmblësirë e cila ishte dekoruar në atë formë që ishte përshtatur edhe pamjet e festave të fundvitit. Mamaqi ka postuar një fotografi në faqën e tij zyrtare në Facebook ku shihet se ishte së bashku me Kaltrinën....

 • 07-12-2014
  Nuk janë vetëm këngëtarët shqiptarë ata që lënë nam duke kopjuar e vjedhur materialet e të tjerëve nga rajoni dhe bota, raporton Indeksonline. Tani edhe autorët e emisioneve shqiptare po vjedhin nga A deri në ZH ato që ka kohë që janë pjesë e emisioneve të televizioneve të ndryshme të botës. TV-të nga Shqipëria një kohë ishin bërë kopje e pastër e televizioneve nga Italia, më pas nga Franca, ndërsa tani Ermal Mamaqi ka shkuar deri në SHBA duke e kopjuar një nga emisionet më të shikuara në SHBA, “Late Night with Jimmy Fallon.” ...

 • 11-11-2014
  Këngëtari i njohur Ermal Mamaqi ka qenë gjtihashtu i kënaqur nga fjalimet e kryeminstrit Rama në Beograd të Serbisë. https://www.teksteshqip.com/img_upz/artpic_full/27383 Ai në rrjetin e tij social ka shkruar: Kosova realitet! Me sa duket, ja bëmë dhe një gol Serbisë sot! Në një moment pata frikë për Ramën, mendova se do futeshin ata rojet e stadiumit. Edhe pse në shpi të vet, Vucici dukej i frikësuar dhe iku duke e ofendu mysafirin. Punë e madhe... Ne ja lamë qokën dhe reagimet e fansave kanë qenë të menjëhershëm duke e mbështetur këngëtarin për këtë status....
 • 09-10-2014
  I njohur për batutat e tij, komiku Emal Mamaqi ka postuar një tjetër të tillë në Facebook. Shqiptari më i ndjekur në këtë rrjet social, ka publikuar një fotografi në të cilën shihet krahas modeles, Angela Martini dhe ka parashtruar pyetjen: “Gjejeni kush është pa brekë? Unë apo Angela Martini?”. Të njëjtën fotografi e ka publikuar edhe bukuroshja, e cila ka shkruar se është duke i dhënë intervistë në New York njeriut më komik në Shqipëri....

 • 27-09-2014
  Nuk është diçka e re bindja e tij politike pasi gjithmonë ka mbështetur Partinë Demokratike. Madje edhe këngën e fushatës së PD, kur kandidonte kushuriri i tij, i ndjeri Sokol Olldashi, e realizoi me dëshirën më të madhe. Ermal Mamaqi surprizon me përfshirjen e tij në politikë. Ai kandidon për këshillin kombëtar të PD-së. Ndoshta më vonë angazhimet e tij në parti do jenë më të mëdha por a e marrin dot seriozisht Ermal Mamaqin? Kjo është e pa mundur....
 • 27-06-2014
  Ermal Mamaqi ka qënë shumë protagonist në muzikë këto ditët e fundit. Ai dhe Dr. Flori kanë sjellë bashkëpunimin e tyre më të ri me titull “Mos pi mall, bëj palestër”. https://www.teksteshqip.com/img_upz/artpic_full/29748 Dr. Flori ka bërë muzikën dhe ka shkruar tekstin e këngës së realizuar nga ‘Ermal Mamaqi Production’. “Pro..Video” është angazhuar për xhirimin e klipit. Videoklipi i ri ka elemente komike, por kënga ka njëherësh një mesazh të mirë për të rinjtë. https://www.teksteshqip.com/im...


Faqet:
1
>
>>

» Dërgo Një Lajm »
teksteshqip.com © 2007 - 2017