Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Meta - Ne Doren Tende

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Doren Tende".
3. Video është e këngës "Ne Doren Tende", por nuk këndohet nga Ermal Meta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Meta - Ne Doren Tende  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

10/09/2008

2008-09-10T18:48:36+00:00Pa levizje do shkoj
atje ku shpirti s'ndjen dhimbje
do shkoj
do mbyll syte dhe do te gjej

REF:
Nga larg po te lutem
mos me harro
digjem per fjalen tende
etjen mos ma shtero

Ne doren tende
lindin nga lotet, buzqeshje
qe shkrijne dimrin brenda meje

REF:
Nga larg po te lutem
mos me harro
digjem per fjalen tende
etjen mos ma shtero
Mos ul kengen ne heshtje
cdo gje do kaloj
(kur shpirti s'ndjen dhimbje)
Gjithcka qe ka humbur
serish do ta gjej
(Ne doren tende)


Më Shumë Këngë Nga Ermal Meta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet