Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Meta - Voodoo Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Voodoo Love".
3. Video është e këngës "Voodoo Love", por nuk këndohet nga Ermal Meta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Meta - Voodoo Love  (Feat. Jarabe de Palo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Vietato Morire"

Komente

Asnjë Koment

14/09/2017

2017-09-13T23:00:00+00:00E io posso stare senza te,
Ma non senza il tuo sorriso
Che come una cometa cancella il buio dal mio viso.

E sono stato senza te,
Ma tu c'eri sempre
Seppellita nel mio domani
Come fossi un seme.
Sei cresciuta lentamente,
Era Agosto e ti ho sentita,
Avevo sabbia nelle mani,
Il tuo nome fra le dita
Per sentirmi ancora vivo.

Tu sei come il mare,
Volevo dirtelo.
Ti amo Voodoo Love.
È bello volersi bene
E ogni tanto dirselo.
Danziamo al buio insieme,
Insieme, Voodoo Love.

Ti cercavo nei tuoi luoghi,
Quelli in cui andavi sempre,
Ma l'amore non usa gli occhi,
Ma l'odore della mia vita
E di cose da scoprire.
Mille notti a stare svegli
E poi buonanotte al sole

Tu sei come il mare,
Volevo dirtelo.
Ti amo Voodoo Love.
È bello volersi bene
E ogni tanto dirselo.
Danziamo al buio insieme,
Insieme, Voodoo Love

E senza difese
Il tuo respiro indosserò.
Che bel rumore fanno le cose quando iniziano.

Tu sei come il mare.
È bello volersi bene
E ogni tanto dirselo.
Danziamo al buio insieme,
Insieme, Voodoo Love, my Voodoo Love.
My Voodoo Love,
My Voodoo Love,
My Voodoo Love.
Tu sei come il mare,
Volevo dirtelo.
My Voodoo Love.
È bello volersi bene,
Il futuro non lo so.
My Voodoo Love.
My Voodoo Love.

7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ermal Meta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet