Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Meta - Voce Del Verbo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Voce Del Verbo".
3. Video është e këngës "Voce Del Verbo", por nuk këndohet nga Ermal Meta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Meta - Voce Del Verbo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Vietato Morire"

Komente

Asnjë Koment

06/04/2017

2017-04-06T22:33:12+00:00Quanta forza servirà
Per diventare debole,
Per distruggere lo scudo che

Mi difende da sempre
Opera la volontà
L'anestesia non ce n'è
Perché amare quasi sempre
Voce del verbo morire

Se sei importante
Vieni da me
Se non sai cosa dire
Tu non dire niente
Saprai cosa fare,
Puoi fidarti di me
Ti ho dato un pezzo di cuore
Ma stai attenta perché
Era l'ultimo che
Avevo, avevo

L'equilibrio servirà
Le scarpe buone
Guardo giù
Ogni cosa sembra più distante
Voce del verbo cambiare
Camminare senza fretta
Fare soltanto quello che spaventa
Lasciarsi vivere perché bellezza
Mandare a fanculo tutta la tristezza
Se sei importante

Vieni da me
Se non sai cosa dire
Tu non dire niente
Saprai cosa fare
Puoi fidarti di me

Ti ho dato un pezzo di cuore
Ma stai attenta perché
Era l'ultimo che
Avevo per me
Avevo per me
Avevo per me


Më Shumë Këngë Nga Ermal Meta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet