Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Meta - Tutto Si Muove

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tutto Si Muove".
3. Video është e këngës "Tutto Si Muove", por nuk këndohet nga Ermal Meta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Meta - Tutto Si Muove  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/02/2014

2014-02-01T16:38:29+00:00Non va come dicevi
Non è l'estate che mi scrivi
Io non so se stare in piedi

E' quello che intendevi tu
Mi sveglio, è tutto nuovo
Mi manchi, è quello che ti devo
Ma non so se ciò che vuoi
E' quello che vorrei
Ma tutto si trasforma, tutto si muove
Qualcosa si consuma, si, ma non è grave
Ci siamo detti sempre, e il sempre è stato solo un po'
Questo è il motivo che mi do
Ritorno a me
(Sano e salvo, sono salvo)
E questa è casa mia
Questo è il diritto che mi do
Ritorno a me
(Sano e salvo, sono salvo)
E questa è casa mia
Ma una porta non sa niente
Del suo incredibile destino
Che se fa entrare uno straniero
Poi lascia uscire chi è vicino
Ma tutto si trasforma, tutto si muove
Qualcosa si consuma, si, ma non è grave
Ci siamo detti sempre, e il sempre è stato solo un po'
Questo è il motivo che mi do
Ritorno a me
(Sano e salvo, sono salvo)
E questa è casa mia
Questo è il diritto che mi do
Ritorno a me
(Sano e salvo, sono salvo)
E questa è casa mia
Eppure nel deserto ci si commuove
Qualcosa nasce sempre lì, dopo che piove
Ci siamo detti sempre, e il sempre è stato solo un po'
Ci siamo detti sempre, e il sempre è stato un po'
La la la la la la la la
la la la la
(Sano e salvo, sono salvo)
E questa è casa mia
Questo è il diritto che mi do
Ritorno a me
(Sano e salvo, sono salvo)
E questa è casa mia
La la la la la la la la
(Sano e salvo, sono salvo)
La la la la la la la la
(Sano e salvo, sono salvo)
La la la la la la la la
(Sano e salvo, sono salvo)
La la la la la la la la
(Sano e salvo, sono salvo)
E questa è casa mia


Më Shumë Këngë Nga Ermal Meta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet