Më mbaj mend (për 1 muaj)


Francesco Renga - Normale

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Normale".
3. Video është e këngës "Normale", por nuk këndohet nga Francesco Renga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Francesco Renga - Normale  (Feat. Ermal Meta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/10/2019

2019-10-25T07:00:01+00:00Che male c'è ad essere normale
Avere una casa dei figli un lavoro
Ed una moglie da amare?
Magari non è la vita che volevi fare
Ma è la tua ed è proprio per questo
Che devi renderla speciale, renderla speciale
Chiudi gli occhi e immagina
Di essere una nuvola
Di essere una pagina bianca
Scrivi adesso la tua storia
Che male c'è a provare confusione
Se la cultura è soltanto un bisbiglio
E la rete fede nazionale?
Dimmi com'è, cos'è che posso fare
Per farti capire che i veri eroi non sanno volare?
Chiudi gli occhi e immagina
Di essere una nuvola
Senza pioggia e né elettricità
Di essere una pagina bianca
Scrivi adesso la tua storia
Scrivi adesso la tua storia
E scoprire…


Më Shumë Këngë Nga Ermal Meta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet